Pejë, dhunohet seksualisht një femër

loading...

loading...
Raportohet se në Pejë janë arrestuar dy persona të dyshuar, pasi që të njëjtit nën kërcënimin e armës dyshohet se kanë dhunuar seksualisht një viktimë femër.

Të gjitha veprimet policore janë ndërmarrë, njofton Policia e Kosovës. Në konsultim me prokurorin dhe me autorizimin e tij të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

loading...