Pastori nuk përmbahet pas fotove provokuese: Do doja shumë të të haja b*thët

Një pastor nga Tennesse nuk i ka bërë dot ballë provokimit të këngëtares së famshme, Nicky Minaj.

Këngëtarja ka postuar një foto ku nxjerr në pah të pasmet bombastike, e menjëherë kanë vërshuar pëlqimet dhe komentet.

Do doja shumë të të haja b*thët”, ka qenë komenti i pastorit i cili me siguri nuk i ka menduar pasojat teksa shprehte dëshirat seksuale.

Pastori rezulton të jetë Henry Dewberry, dhe sipas Daily Mail ai është prej kohësh pjesë e “Kishës së Perëndisë” në Tennessee.

Por pasi postimi është bërë viral, ai është shprehur se nuk ka llogari në Instagram dhe se dikush tjetër fshihet pas të dhënave të tij. Më pas ai ka kërkuar ndihmën e miqve virtualë për të bllokuar atë profil.