Pasi Flori shkruajti “Më mungon”, Elvana bën këtë postim!

Postimi i djeshëm i Florit, tërhoqi goxha vëmëndje.
Producenti gjithnjë është treguar i rezervuar për jetën e tij private, por pasi u shpreh “Më mungon” ditën e djeshme teksa postoi një video me momente nag jeta e tij, të gjithë hamendësuan se keto fjalë i drejtoheshin Elvanës ose Libertës. Me këngëtaren, 35 vjeçari ka patur një bashkëpunim të gjatë në muzikë, por jo vetëm. Pas ndarjes nga Elvana, u fol se Flori kishte nisur një romancë me moderatoren kosovare Liberta Spahiu. Por vështirë të vendoset, kujt i drejtohen fjalët:” Më mungon”. Megjithatë reagimi i menjëhershëm i Elvanës teksa poston selfie në Instastorie dhe Snapchat, na bën të dyshojmë se producentit i mungonte pikërisht Elvana e cila me siguri “ia shoi mallin” atij me këto foto. Shiko foton duke klikuar nen reklame

ELVANA