Pas ndeshjes Neymar shkoi në shtrat me këtë femër super-seksi


Ylli i Barcelonës, Neymar është mjaft i suksesshëm edhe jashtë fushave.
Futbollisti brazilian së fundmi përflitet për një lidhje me balerinën Lorena Improta.
Pasi ka luajtur kundër Uruguait të Luis Suarez, Neymar dhe Lorena shkuan në Balnerario Camboriu në Santa Catarina, ku lojtari ka një shtëpi verore, raporton Albeu.
Thashethemet për marrëdhënien e tyre filluan në tetor të vitit të kaluar, kur ata u takuan në një parti në Rio de Janeiro. Në atë rast, Neymar mohoi se kishte një lidhje me të, por tashmë mesa duket lidhja e tyre nuk mund të mohohet.
n1

n2