Pas ndarjes Afërdita flirton me tjetrin?

afeeNdarja e Shpatit nga Afërdita tashmë është një fakt, edhe pse ka pasur njerëz që nuk kanë mundur ta besojnë se ndarja e tyre është e vërtetë. Por për të gjithë ata që ende nuk e besojnë këtë gjë, mjaftojnë të klikojnë në profilin e Afërditës dhe do të shohin aty statusin e saj “single”, ndryshe nga ç’ishte vetëm pak kohë më parë, “e fejuar”. “Më mirë sot sesa nesër, e djeshmja nuk ishte ajo e duhura, kështu që le të harrohen të gjitha”, ky ka qenë statusi i vendosur nga modelja e njohur, Dreshaj, në profilin e saj në “Twitter”, duke dashur të tregojë se tani e tutje zemra e saj është e lirë dhe në kërkim të dikujt tjetër, transmeton Panorama./fish media