Pas Mirror edhe mediat polake e krahasojnë Shkëndijën me Kim-in (Foto)

Pas gazetës britanike, Mirror, duket se fama e këngëtares shqiptare po rritet.

Edhe mediat polake kanë shkruar për Shkëndije Mujajn, të cilën e krahasojnë me të pasmet e Kim Kardashian.

Këtë lajm e ka publikuar edhe vetë Shkëndija në llogarinë personale në Instagram, të shoqëruar me disa fotografi, teksa bie në sy të pasmet e këngëtares shqiptare.

Wczoraj shkruan se ajo ka prejardhje nga Kosova dhe është personi i vetëm që mund t’ia rrezikon ‘fronin’ e personit me të pasme fantastike, Kardashian.

4kbipwshkenda-1