Pas marrëdhënies treshe, Egla dhe partnerët e saj bëjnë plazh lakuriq

Ajo është shpallur Miss Albania 2007, ka studiuar arkitekturë, është modele dhe aktore… Egla Harxhi, vajza me flokët e artë që ka tërhequr vëmendjen e të gjithë opinionit publik me stilin e saj provokues u rikthye në vëmendjen e të gjithëve vitin e fundit pas fotove nudo dhe deklaratës së saj se është biseksuale.

Ajo deklaroi se ishte në lidhje me fotografin Jarl Ale de Bsseville me të cilin pret edhe fëmijën e saj të parë.

Mirëpo, duket se nuk mbeti me kaq, kur pas disa intervista të çiftit, ata pohuan se ishin në një lidhje treshe me një vajzë tjetër, identitetin e të cilës e bënë pak kohë më vonë publik.

Në një foto postuar në rrjetet sociale, shijen dy vajzat të cilat bëjnë plazh topless së bashku me partnerin e tyre.

Tashmë çifti tresh është duke punuar për shtëpinë e tyre në Libofsh të Fierit. Por deri sa shtëpia të jetë gati, ata shijojnë diellin dhe ujin në këto ditë shtatori.