Pas dehjes u zgjua me një vajzë të panjohur në krevat, më pas veprimi i djalit i tërbon të gjithë

Në YouTube është bërë virale një video që ka habitur shumë persona ngado që e kanë parë, sepse një burrë zgjohet pas një nate që kishte festuar kushedi çfarë dhe nuk mbante mend se ai kishte marrë një vajzë në krevatin e tij.
Ai zgjohet dhe zbulon se nuk është vetëm në krevat dhe kjo siç duket nga reagimi i tij e tremb djalin, por kjo nuk e justifikon veprimin e tij.
Ai filmon veten dhe më pas vajzën që ishte në gjumë dhe lakuriq për më tepër.
Vazhdo leximin e storjes duke klikuar linkun më poshtë:

VAZHDIM