Partizani – Tirana,e pabesueshme cfare po ndodhe ne tribuna mes tifozeve (FOTO)


Atmosferë fantastike në stadiumin “Qemal Stafa” në Tiranë.
Partizani është duke e zhvilluar derbin lokal me Tiranën, në një stadium të stërmbushur.
Për “show” në tribuna janë përgatitur dy tifozëritë, të cilat e kanë ndezur në maksimum atmosferën, përcjellë “Lajmi.net”.
Partizani po kryeson 2:0 me golat e Sukajt dhe Fejzullahut në minutat 6′ dhe 12′.
t1

t2

t3