Paris, e pa rezistueshme (Foto)

Paris Hilton ka treguar ende se është një prej bjondinave më joshëse në botë.

Paris ka shfaqur linjat trupore gjatë pushimeve në Malibu, ndërsa ka kohë që ajo nuk është dukur aq seksi.

Për më shumë shikoni fotografitë më poshtë, kurse kujtojmë se një paraqitje jashtë-planetare Paris pati në videoklipin e këngës “Tapout” që këndohet nga Nicki Minaj, Birdman dhe Future.
f.0707210832703_m