Parashikon fatin e grave, pasi ua fut dorën në…(VIDEO+18)

1-301-620x330Ky burrë në moshë po përpiqet që t’i lexojë fatin një gruaje dhe mënyra sesi ai e bën një gjë të tillë është duke ia prekur asaj gjoksin.
Video raportohet se është xhiruar në Kinë dhe është shpërndarë së fundmi në rrjetet sociale.
Serioz dhe i menduar, ky fallxhor është kthyer në personazhin e rrjeteve sociale, që nuk i kanë kursyer batutat.