Pamjet që ka regjistruar kamera e sigurisë, gjatë goditjes së tërmetit në Pejë (Video)

Passport

Fiks në orën ora 02:24:57, shihet se si lëvizin raftet e lokalit, si pasojë e dridhjes nga tërmeti.

Kamera e sigurisë në marketin “Freshi”, ka regjistruar se si shkaku i goditjes disa nga paketimet me përmbajtje ushqimore, kanë rënë nga frigoriferi, transmeton Telegrafi.

Nuk raportohet për ndonjë dëm serioz, shkaku i tërmetit me magnitudë 4.3 shkallë të Rihterit, që goditi Pejën dhe Istogun. /Telegrafi/