PAMJET “KALLËN” SERBINË: Zorana e zhveshur fshin b… me flamurin serb! (VIDEO)

Zorana Gjokiq është përzënë nga reality show “Parovi” (“Çiftet”) dhe i është ndaluar përgjithmonë pjesëmarrja në këtë spektakël, për shkak se organizatorët kanë konstatuar se ajo ka bërë një gjest skandaloz dhe ka përdhosur flamurin serb.

Këtë e dëshmon video që është publikuar në YouTube dhe në rrjetin social, transmeton Tetova News sipas shtypit serb.

Më herët, i dashuri i saj pat deklaruar se si e kishte tërhequr atë nga rrjeti i prostitucionit dhe se kishte abortuar.

Nuk është e qartë se pse ajo sillet ashtu me flamurin serb, por ky gjest ka zemëruar pamasë serbët.

Per me shume shikoni videon

Video Link