Pamje tronditëse: Kështu i fryejnë të pasmet VIP-at tanë (Video)

auto-yjet-780x4391477602523_1477631783-1748305Yjet shqiptare dita ditës po befasojnë me madhësinë e të pasmeve të tyre Secila më seksi se tjetra, secila me të pasme më të mëdha se tjetra, ato tentojnë të bëjnë diferencën në skenë. Por, rritja e të pasmeve të tyre për shumicën prej yjeve tona, sepse ka përjashtime, nuk vjen nga puna në palestër. Në një postim të faqes Vipat e Bllokut në “Instagram”, shihet se si një femër fryen të pasmet në një klinikë estetike. Fryrja e të pasmeve bëhet me botoks dhe ato sipas mjekëve estetikë zhduken pas një kohe. Kjo video dëshmon edhe një herë se shumë prej yjeve tona janë artificiale.