Pamje të tmerrshme brenda aeroportit në Florida ku ndodhi sulmi (Video+18)


Pamjet e mëposhtme janë në ambientet e terminalit në aeroportin e Floridas në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku një person i armatosur hapi zjarr duke vrarë 5 persona dhe plagosur 13 të tjerë. Video tregon momentet e para pas ngjarjes së rëndë, ku duken trupat e viktimave të shtrirë në dysheme, Autori është arrestuar nga policia amerikane. Shkaqet e kësaj ngjarje janë ende të paqarta. KUJDES! Pamje të rënda