Pamje shokuese, rrah gruan e vëllait me shkop të hokejit vetëm pse ajo lindi vajzë (Video)

amje tmerruese tregojnë momentin kur një grua indiane rrihet egërsisht për shkak se ka lindur.
Videoja shqetësuese, të incizuara nga shkallët e katit të dytë të një shtëpie, tregoj gruan duke bërtitur përderisa ajo goditet me shkopinj të hokejit përpara dhe prapa nga dy burra, nga kunati i saj dhe një shok i tij.
Viktima e identifikuar si Meena Kashyap, 35 vjeçare, është goditur javën e kaluar nga familja e burrit të saj.
Sipas njoftimeve, viktima nga Patiala, Punjab lindi një vajzë të cilën familja e burrit të saj refuzuan ta pranojnë duke e rrahur egërsisht.
Për më shumë shikoni videon më poshtë

VIDEO