Pamje nga shpertimi në Ankara, që mori jetën disa personave (VIDEO)


Një shpërthim i madh në qendër të Ankarasë të dielën ka lënë të paktën pesë persona të vrarë dhe disa të lënduar.
Sipas Reuters, shpërthimi ndodhi në një park në kryeqytetin turk.
Akoma nuk dihen arsyet e shpërthimit, ka thënë një zyrtar për agjencinë e njohur.
Ankara muajve të fundit ka qenë cak i disa sulmeve në të cilat mbetën të vdekur qindra persona.
Untitled