Pamje nga arrestimi i Ramush Haradinajt në aeroport (VIDEO)

loading...

loading...

Dje pasdite, policia franceze, në aeroportin e Bazelit, ka arrestuar liderin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe ish – kryeministrin e vendit, Ramush Haradinaj. Haradinaj, i arrestuar sipas fletarrestit ndërkombëtar të lëshuar nga Serbia, po mbahet në një stacion policor në Francë, Pamje nga arrestimi i tij në aeroport

loading...