Pamje hyjnore, Engjelli largon protestuesin e vrare nga rruga dhe zhduket serish! (Video)

246316305

Për më shumë videon që vijon:

Pamjet e një videoje amatore gjatë një proteste antiqeveritare në Siri po mahnisin gjithë botën. Ndërsa fillimisht duket një protestues i cili ka mbetur i vrarë nga plumbat e policisë, papritur, nga hici shfaqet dikush i veshur me të bardha që ka pamjet e një ëmgjëlli i cili e largon të vrarin nga rruga dhe më pas zhduket sërish.
Sigurisht që përvec se është kapur nga kamera, kjo figurë njerëzore është vënë re edhe nga protestuesit e tjerë… Për më tepër, “ëngjëlli”, pasi kaloi në mes të plumbave të policisë pa u lënduar, ua dorëzoi trupin disa protestuesve aty pranë dhe zhduket përpara syve të tyre. Në video dëgjohen fare mirë zërat e tyre të cilët filluan të thërrisnin “Zoti është i Madhërishëm”. Për më tepër ndiqni pamjet që po bëjnë xhiron e botës…/lajmeonline.eu/