Pamje horrori në autostradën Fier-Vlorë, X6-ta ndan në copa-copa trupin e bariut (Foto)


Pamje shokuese në autostradën Fier-Vlorë, ndoshta nga më të rëndat që keni parë ndonjëherë. Një automjet tip X6 ka përplasur një bari, trupin e të cilit e ka ndarë në copa-copa.
Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, kalimtarët kanë nisur pamjet horror nga autostrada, ku në mes të rrugës ndodhet koka e prerë, ndërsa në një pjesë tjetër të rrugës krahu i tij dhe më tej këmba dhe pjesët e brendshme të trupit të tij.

Në vendngjarje ka mbërritur policia dhe po heton rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti, ndërsa edhe drejtuesit i mjetit ka ngelur i plagosur.
v1

v2