Paguante për dy karrige të aeroplanit për shkak se nuk e zinte një, por shikoni si duket sot (Foto)


Një grua e trashë kishte vendosur të humb 83 kilogram, pasi nuk mund të ulje në një karrige standarde të aeroplanëve.

Obeziteti 2

Amber Rose, 24 ishte detyruar të paguaj për dy karrige në aeroplan sa herë që udhëtonte diku për pushime, transmeton Telegrafi.

Obeziteti 3

Por tani asistentja personale nga Harpenden, Hertfordshire, ka një trup që shumë femra ia kanë zili, pasi ajo vendosi të heq dorë nga kequshqyerja.

Obeziteti 4

Amber nuk mund të pajtohej me faktin se nuk po e zinte një karrige standarde e aeroplanit, dhe kështu i duhej të paguante dyfish gjatë udhëtimeve me aeroplan.

Obeziteti 5

“Gjithmonë më është dashur të paguaj për dy karrige, sa herë që udhëtoja me aeroplan për pushime dhe kjo më kushtonte shumë. Por nuk ishte vetëm karrigia problem, pasi edhe rripi i sigurisë assesi nuk më përthekonte barkun ”, ka deklaruar Amber. /Telegrafi/
a1

a2

a3

a4

a5

a6