Huliganët maqedonas rrahin brutalisht një13 vjeçar shqiptar

Huliganët maqedonas rrahin brutalisht një13 vjeçar shqiptar

Ramazan Iseni, 13 vjeçar është njëri nga fëmijët që ka pësuar nga huliganët maqedonas në Shkup duke pësuar lëndime në kokë. Huliganët maqedonas brutalisht kanë rrahur shumë të rinj shqiptarë në afërsi të një stacioni urban të autobusëve në Shkup. […]Vrasjet në Zvicër, ja kush ishte Viktor Berisha

Policia zvicerane ka zbardhur më shumë rreth identitetit të autorit të vrasjeve të djeshme. Viktor Berisha, 42 vjeç, ka lindur në Kosovë. Para se të natyralizohej si zviceran, ai ka mbërritur në Zvicër në vitin 1991 si azil-kërkues. Ishte i […]


Gjendet i vrarë paparaci që kapi Pitt me asistenten

Një prej paparacëve më të famshëm në botë, protagonist i zbulimeve të sikletshme për disa prej yjeve më të njohur të kinematografisë, sportit dhe muzikës në botë, u gjet i ekzekutuar me një plumb të vetëm në kokë në kryeqytetin […]


Shkëndije Mujaj: Kam qejf ti lodhe meshkujt

Shkëndije Mujaj ka ndarë me fansat e saj një tjetër foto bombastike të saj. “Qa kom qef mi lodh mashkujt, hahahahh-ka shkruar bukuroshja në diciturën e kësaj fotoje të cilën e ndau me fansat e saj. Një ditë më parë […]Rita Ora ne filmin Fast and Furious VIDEO

Është publikuar trajleri zyrtar i serisë së gjashtë të filmit “Fast and Furious”, ku ka një rol edhe ylli i muzikës, Rita Ora. Në minutën e 1:47 do të keni mundësinë për të parë një…
Eulex, cakton datat për gjykimin e “Grupit të Llapit”

Misioni për sundim të ligjit në Kosovë, Eulex ka paraqitur aktakuzë për ish ushtarët e UÇK-së, të njohur si “Grupi i Llapit”. Burime të Indekosnline bëjnë të ditur se Eulex-i ua ka dërguar avokatëve mbrojtës shkresat zyrtare të mbajtjes së […]