“Shko tek psikiatri”, modelja shtatzënë me barkun petë masakrohet nga ndjekësit


Ekspertët parlajmërojnë: Hidhini tutje enët e kuzhinës që “nuk ngjisin” dhe përdorni këto në vend të tyre

Shumë nga ne janë i njohim shumë mirë çfarë duhet të hamë dhe çfarë nuk duhet të hamë kur bie fjala tek ushqimi. Por sado që përpiqemi që të kemi një jetesë të shëndetshme duket sikur gjithmonë është diçka që lufton kundër nesh. E vërteta e hidhur për enët e kuzhinës që nuk ngjisinSot ekzistojnë lloje të ndryshme të enëve […]No Picture

Fallxhorja parashikon të ardhmen e Ramës, Metës e Berishës: E ka seriozisht?

Një falxhore ka qenë e ftuar ditën e sotme në emisionin e mëngjesit në “Ora News”. Ajo ka treguar se si e ka fituar aftësinë për të lexuar letrat, veti të cilën e ushtron prej rreth 30 vitesh. Në bisedë e sipër, fallxhorja me emrin Marjana parashikoi edhe aktualitetin e të ardhmen e politikanëve tanë. Ja çfarë thotë gruaja per […]


Çifti nuk përmbahen, kapen mat në qendër të Prishtinës duke e bërë në veturë! (VIDEO)

Një çift është filmuar nga një person teksa po shkëmbenin mes vete puthje të nxehta, prapa në veturë, shkruan Gazeta Blic.Ngjarja sipas videos që e ka dërguar një lexues i ‘Gazeta Blic’ ka ndodhur në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.Në video shihen një grua dhe një burrë të ulur në pjesën e prapme të veturës së markës Opel, teksa per […]


Nusja tradhton burrin para dasmës, ai i publikon videon në hotel me dashnorin

Ajo që supozohej të ishte një dasmë e bukur, ka përfunduar me publikimin e një video tradhtie. Një biznesmen në Singapor ka publikuar në ditën e tij të dasmës pamjet që tregojnë tradhtinë e bashkëshortes. Ai dyshonte se e fejuara e tij shkonte me një burrë tjetër dhe për këtë pagoi një detektiv privat që ta ndiqte. Ai zbuloi se […]


Skandaloze: Fjolla Morinës i del gjoksi komplet (Video +18)

Këngëtarja e njohur së fundmi ka shokuar. Fjolla Morinës i del gjoksi komplet Fjolla Morinës i del gjoksi komplet Ajo është shfaqur në prapaskenat e fotosesionit të saj të fundit Fjolla Morinës i del gjoksi komplet Por, në minutën e 03:18 ajo çfarë shohim është gjoksin e Morinës i cili është me përmasa gjigande per me shum detaje dhe video […]Lëngu para gjumit që djeg dhjamin në kofshë dhe bark

Veçanërisht gjatë verës, ne jemi të gjithë shumë të shqetësuar për peshën shtesë që kemi marrë, por në fakt ka një mënyrë të thjeshtë për t’a hequr dhjamin në kofshë dhe në stomak. Akoma më fantastik do të ishte fakti që t’a digjnim gjatë natës, ndërsa flejmë. Por për këtë duhet stimuluar metabolizmi, djegia e yndyrës çka ndihmon dhe në …


MILIONERI VENDOS KAMERA NË DHOMËN E TË FEJUARËS…PAMJET QË SHEH E SHOKOJNË!(VIDEO)

Pamjet e filmuar nga një kamera e fshehtë dëshmojë pamje shokuese të një femre e cila bën çdo gjë për të akuzuar ish-të fejuarin e saj milioner. Mary Hunt kishte akuzuar ish-të fejuarin se ai kishte ushtruar dhunë ndaj saj duke treguar edhe të nxirat që kishte në trup. Por biznesmeni Scott Mitchell ka gjetur një mënyrë për të dëshmuar …