Orinda Huta vjen me klip seksi (Video)

Orinda Huta ka publikuar hitin e saj më të ri pas një mungese të gjatë.Kënga titullohet “Te Amo” dhe është një këngë me skena disi të nxehta.

Në videoklip çdo gjë është e bardhë në detin blu.Bashkpunimi i saj vjen me Luis (Panacea Project).