Opsss ! Milaim Zeka për herë të parë e publikon këtë foto (Foto)


Kjo është një foto e Milaim Zekës, me piloten nga Gjilani e cila bombardoi Serbinë gjatë sulmeve të 24 marsit të vitit 1998, njofton Gazeta NewBorn.
Ne kete nate te shenjte
Ne kete nate te shenjte, kur NATO, ne 50 vjetorin e saje, mori vendim per t i bombarduar caqet e Serbise, falenderimi i perjeteshem shkon per Adem Jasharin, dhe familjen e tije. Shkone per familjen Haradinaj. Shkon per te gjithe te vdekurit e gjalle, per lirine e Kosoves.
NATO i vuri Kuroren Lirise te Kosoves. Po te mos ishte pushka e UCK se, dhe djemeve te vajzave te saje, edhe 2000 vjet nuk kishit me pa bombardim te NATOS. Po te mos ishte NATO, edhe …
m1

m2