Oni Hysenbelliu kapet me grushta me Olsin e Big Brother, kush futi në “sherr” kushërinjtë?

Fatmir Hysenbelliu dhe Olsi Klosi janë dy nga djemtë që kanë marrë vëmendjen maksimale të shtypit rozë.

Olsi për shkak të lidhjes dhe ndarjes me Fjorentinën dhe Fatmiri ose siç e njohin të gjithë Oni për shkak të jetës luksoze që bën.

Gjatë mbrëmjes së sotme Olsi ka postuar një foto, ku shihet që po bën mundje me grushta, me siguri sa për të shkrepur foton sepse siç dihet ato janë kushërinj dhe shkojnë mjaft mirë bashkë