Olsi i “Big Brother” poston foto lakuriq të një femre, kush është brunia që e ka çmendur?

Olsi Klosi ishte një ndër banorët më të diskutuar të këtij edicioni në “Big Brother Albania”.

Ish-banori së bashku me partneren e tij Fjorentinën, morën vëmendjen e të gjithëve për shkak të skenave të tyre brenda shtëpisë.

Mirëpo, pas përfundimit të spektaklit, të dy u ndanë dhe vazhduan që të merrnin drejtimet e tyre.

Olsi nuk ndalon së postuari në rrjetet sociale dhe vetëm mbrëmjen e djeshme, ai ka “provokuar” sërish duke postuar një foto të një femre të zhveshur, foto e marrë nga interneti, duke e shoqëruar me disa emoji me zemra.