Nxori fotot nudo, Klaudias “i përvishen” keq fansat: Ke pas zinxhirë që s’paske leh më para

Në qendër të vëmendjes është vënë përsëri Klaudia Pepa, e cila duket se do të provokojë edhe më shumë fansat në rrjetin social të saj Instagram. Edhe pse të shumtë kanë qenë komentuesit, të cilët nuk e kanë mbështetur në divorcin e saj me Albi Nakon, tani ata po tregohen edhe më të egër në fotot që ajo poston.

Në fotot e fundit Klaudia ka marrë disa komente ‘ngacmuese’ ku i thonë se tani që është ndarë nga Albi Nako është ‘liruar nga zinxhirët’.

Koment godites po kjo shyqyr qe u “lirua” nga ai qe te dali dhe kjo si shoqet “shef rrushi rrushin dhe piqet” moj moteeeer”, shkruan një komentuese.

Ke te drejt malli qe lexova komentin se dhe un ate po mendoja i paska pas zinxhiret te shtrenguar qe s’paska leh me para”, i shkruan dikush tjetër.