Nxirja e motrave Kardashian

kardashian-nxirjeKim Kardashian së bashku me dy motrat e saj janë bërë të famshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës falë një reality-show mbi jetën e tyre prej pasanikësh (pa harruar videon amatoriale porno të xhiruar nga vetë Kim që u publikua në internet para disa vitesh). 

Kësaj radhe Kim dhe Kourtney kanë regjistruar një seancë solari me bikini.Kim ka treguar edhe një herë tjetër format e saj dhe të njëjtën gjë ka bërë Kourtney, e cila është nënë e dy fëmijëve.

kardashian-nxirje1Madje Kourtney është regjistruar “topless” për këtë pjesë të re të reality-show-t.kardashian-nxirje2 kardashian-nxirje3