Nxënësi bën seks me mësuesen në avion! Ja historia që po thyen rrjetin (Foto)

loading...

loading...

Kjo histori vazhdon të dominojë në mediat angleze, por edhe në mbarë kontinentin.
Një djalosh 16-vjeçar bëri seks me mësuesen e tij gjatë një fluturimi në avion.
Klasa po udhëtonte me mësuesen për në një ekskursion.

Sipas “Daily Mail”, 16-vjeçari bëri seks me mësuesen e fizikës, Eleanor Wilson, dhjetë vjet më e madhe se ai.
Klasa po udhëtonte drejt Suazilandit në Afrikë.
Djaloshi u rrëfeu miqve të tij atë që ndodhi.
Ai tha se pasi konsumuan disa shishe të vogla me verë në avion, ata përfunduan duke bërë seks të pambrojtur në banjën e avionit.
Jo vetëm kaq, por djaloshi nga një shkollë në Bristol të Britanisë, u tha miqve se ata bënë shpesh seks gjatë udhëtimit në Afrikë.
Një mik i djaloshit tha se ai sapo ishte ndarë nga e dashura e tij.

Sipas tij, ai është një tip Kazanove, pasi kishte shkuar me 15 vajza përpara mësueses së tij.
Miku i djaloshit tha për DM se marrëdhënia mes tyre vazhdoi edhe pas kthimit nga Afrika.
Marrëdhënia doli në dritë, kur një tjetër nxënës tentoi t’i bëjë shantazh mësueses.

Ai i tha asaj se do e bënte publike aferën e saj, nëse ajo nuk bënte seks me të.
Kërcënimet u raportuan në shkollë dhe më pas nisi hetimi.

Mësuesja u pushua nga puna në shkollë dhe ndaj saj ka nisur gjykimi.
Vëllai i mësueses thotë, se ajo nuk ka bërë seks me ndonjë nxënës, duke theksuar se ajo është viktimë e faktit, se është shumë e pashme.
“E di që është shpikur gjithçka për ta shantazhuar,” tha ai.

Hetimi vazhdon./syri.net/
Shikoni fotot më poshtë

loading...