Nxehet gara për të pasmet më seksi, shtyhen Dafina e Vildanja (Foto)

loading...


Modelja seksi, Vildane Zeneli dhe kënëgtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri duket se po shtyhen njëra me tjetrën se kush i ka të pasmet më seksi. Ayo kanë postuar fotografi në Instagram, ku në fokus i kanë të pasmet e tyre seksi, raporton Gazeta Blic.

Se cila i ka të pasmet më gjigante dhe më seksi, ju mbetet që ju ta përzgjidhni.

vildane_1448021557-2924799

loading...
dafUntitled-5

loading...