Nusja lejon mysafirët që t’ia prekin gjinjtë për para (Video)

screenshot-12_1476136969-8193406-530x300Një video e çuditshme ka dalë nga Kina ku shihet një grua e sapomartuar duke i lejuar mysafirët që t’ia prekin gjinjtë – siç duket për të fituar para për majin e saj të mjaltit.
Videoja që thuhet se është kapur në Kinë, shfaqë disa burra duke pritur në radhë dhe duke paguar për t’ia kapur me duar gjinjtë nuses.

Paratë e mbledhura nga prekja e gjinjve thuhet se do të përdoren për muajin e mjaltit, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni videon: