Nusja i tregon gishtin e mesit vjehrrit në mes të dasmës, por ja si e pëson (Video)


Duhet të ishte dita më e bukur e jetës për të, por një veprim i pa menduar mirë e ktheu në një ditë të errët.
Gjithçka ndodhi në një dasmë në Rusi, ku nusja e ka nervozuar pa masë vjehrrin e saj, duke i treguar gishtin e mesit dhe më pas ndodhi katrahura.
Ky veprim, mes të ftuarve, nuk mund të kapërdihej lehtë nga vjehrri, i cili fillimisht i drejtohet me fjalë nga më të rënda nuses, ndërsa më pas e godet keqazi atë duke e lëshuar në tokë.
“Cfarë dreqin është kjo? Vëre gishtin e mesit në pjatë dhe do ta presë me thikë”, dëgjohet zëri i vjehrrit, teksa i drejtohet nuses.
Një grua, ndoshta e vjehrra, përpiqet të qetësojë situatën, por tashmë duket e kotë, kjo dasmë është kthyer në një ndeshje boksi dhe dy boksierët këtë herë ishin mjaft të veçantë, vjehrri dhe nusja. /TCh
rara