Nusja debaton me vjehrrin, hakmerret duke hedhur fëmijën 3 vjeç nga shkallët (Video)


Një video e publikuar së fundmi në internet tregon momentin kur një nënë hedh nga shkallët djalin e saj 3 vjeçar. Pamjet e kapura nga kamerat e sigurisë, tregojnë momentin kur gruaja humbet durimin pas një debati me vjehrrin dhe vendos të hakmerret në këtë mënyrë të tmerrshme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Prehladpur të New Dehlit. Sipas “The Sun”, gruaja mësohet se ishte përfshirë në një debat të ashpër me prindërit e bashkëshortit pasi këta të fundit kishin zbuluar se marrëdhënia e tyre ishte ftohur, pas pesë vitesh martesë. Në video gruaja dëgjohet duke ulëritur se do të hedhë të birin nga shkallët. I vogli u dërgua me urgjencë në spital, pasi ka marrë dëmtime të rënda në kokë, por fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.