Nuk mbahet më Eliona Pitarka, tani zhvishet dhe i tregon të gjitha

Eliona Pitarka nuk ka ndërmend të ndalet!

Pas fotove të shumta provokuese tani po bëhet gati për të publikuar imazhe të reja topless.

Ajo ka postuar një video në Isntagram ku na njofton se po realizon një set të ri fotografik ku të jep përshtypjen se është e zhveshur.

Por aktorja e “2XL” për të shmangur ndonjë ‘keqkuptim’ shkruan se në fakt ka veshur rroba banjo trupore.

#Backstage #Today #shooting @fationleka @bledar_xhemollari @sallonbukurie10 #bestteamever 😍 #beautifulplace #myAlbania ( kam veshur rrobabanjo trupore, se aq doni ju, hajd ta bejme lajm 😂 )

A post shared by Eliona Pitarka🍋 (@elionapitarka) on