Nuk do t’iu besoni syve sa ka ndryshuar Violet Kukaj (Foto)

Këngëtarja e muzikës popullore,Vjoleta Kukaj, ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor.
Para disa muajsh u spekulua në medja se ajo ka vendosur të largohet nga muzika, gjë që më pas doli se ishte vetëm thashethem.
Këngëtarja vazhdon të jetë e angazhuar në Asamblin shtetëror të këngëve dhe valleve “Shota” në Prishtinë. Në një fotografi të publikuar sot në rrjetet sociale, Vjoleta shihet në mesin e kolegëve të saj, ndërsa bie në sy ndryshimi i saj fizik.
Këto ndryshime sidomos në peshën e saj, e kanë bërë Vjoletën edhe më të bukur
Shiko foton me poshte