Novak Djokovic ‘mban’ Shqipërinë në zemër?

Një foto shumë e çuditshme po qarkullon gjatë ditëve të fundit në internet, ku ylli i tenisit botëror Novak Djokovic shfaqet me flamurin shqiptar të stampuar në bluzë, më saktë mbi zemër.

Serbi e ka veshur këtë fanellë në ndeshjen kundër gjermanit Tomy Haas në kuadër të Grand Slamit më të famshëm në tenis “Wimbledon”, njofton portali kroat, news-bar.hr.

Fotoreporteri ka thënë se kishte vërejtur diçka të pazakontë nën logon e sponsorit dhe kishte përdorur objektivin e tij më të madh për të kapur detajin. /LajmeOnline/