Nora Istrefi u tregon fansave të brendshmet e preferuara (FOTO)


Këngëtarja seksi nga Kosova, Nora Istrefi i është rikthyer jetës koncertore pas lindjes së vajzës.
Ajo ishte e ftuar në një nga club-et më të njohura të Tiranës, ku ofroi deri në mesnatë spektakël edhe me veshjen. Një fustan të kuq rrjetë, i cili lejonte dukjen e të brendshmeve të saj të prefruara ishte zgjedhja e saj për këtë natë. Me këtë rast na ka treguar dhe linjat e rifituara pas lindjes, që i ka vërtet të adhurushme.
fansa

fansa1