Nora Istrefi shton peshë!

Nese shikoni nje foto te publikuar nga vete Nora ne Instragram, duket qarte se bukuroshja ne fjale e ka tepruar paksa me ushqimin Disa kg teper i jane shtuar te barku dhe vithet. Shikoni dy fotografite me te fundit nga Nora./LajmeOnline/