Nora Istrefi Paralajmëron Klipin E Ri

nora-300x300Nora Istrefi, para pak ditësh, ka publikuar këngën e saj më të re, “Ne të dy” dhe duket se projektet e saja muzikore do të vazhdojnë me një tempo të shpejtë.
Këngëtarja, nëpërmjet rrjeteve sociale, ka paralajmëruar se, së shpejti do të sjellë edhe klipin e ri të këngës, “Big love”, këngë kjo e realizuar në bashkëpunim me reperin, Vig Poppa.
“Big love…Së shpejti klipi”, ka shkruar Nora në Twitter.