Nora i ngjitet 4 meshkujve seksi me muskuj, Era e “degjeneron” komplet me atë që i thotë

Këngëtarja Nora Istrefi ka dhënë mbrëmjen e djeshme një koncert në Kosovë dhe është shfaqur në praninë e 4 balerinëve seksi gjysmë të zhveshur një e performancës së saj.

Motra e saj Era, e cila ndodhet edhe ajo në Kosovë ka qenë prezentë në koncertin e së motrës dhe për faktin që ajo u shfaq aq pranë me balerinët seksi, ka patur një reagim në Instagram.

“K*çkë!”-ka qenë komenti i saj në foton që Nora publikoi në Instagram.

Me siguri që Roberti e ka parë humorin mes motrave dhe nuk dihet çfarë ka menduar./joq