Nora fton tiranasit në protestë

221634_474920605895067_2029806170_nPas lajmit për pedofilin, i cili përdhunoi 2 fëmijë dhe vrau një 11-vjeçar, që tronditi opinionin publik shqiptar ditë më parë, ka reaguar edhe Nora Istrefi.

Këngëtarja kosovare ka shfrytëzuar rrjetin social “Twitter” për të ftuar qytetarët e Tiranës të zgjohen në protestë për të kërkuar dënimin me vdekje të pedofilit Ardian Prrenjasi.

“Pse nuk organizohen tiranasit në protestë për dënim me vdekje të pedofilit të poshtër i cili ka përdhunu dhe mbyt dy fëmijë 10-vjeçarë”, ka shkruar Nora./