Nora ft. Gena – Le Mama ( VIDEOKLIP )

Nora ft. Gena – Le Mama ( VIDEOKLIP )

SHPËRNDAJE

gena-nora-istrefiNora Istrefi dhe GENA me “LE MAMA” një super këngë verore që është prit me padurim nga të gjithë !

SHPËRNDAJE
Loading...
Artikulli paraprakPink Panther dhe Komuna e Tetovës – VIDEO
Artikulli tjetërUdhëtim magjik nëpër Azinë Juglindore – VIDEO