Nora dhe Roberti jane ndare? ja deshmia se a jan ndare a jo… !! (FOTO)


Çifti i shumëpërfolur Nora Istrefi dhe Robert Berisha dje janë parë bashkë.
Është përfolur shumë për një ndarje të mundshme mes çiftit, por asnjëri nuk e konfirmoi një gjë të tillë, shkruan lajmi.net.
Gjatë kësaj periudhe që çifti u përfolën shumë për ndarje, ata nuk janë parë bashkë për asnjë moment.
Dje ata kanë shijuar pasditen në parkun e Gërmisë bashkë me vajzën. E këtë e dëshmojnë fotografitë e publikuara nga Roberti në Instagram dhe Nora në Snapchat me vajzën e tyre.
Por çifti ende nuk kanë publikuar një fotografi së bashku. Ajo që është e sigurtë në këtë rast është se Nora dhe Roberti po kalojnë ditë të lumtura së bashku me vajzën e tyre Rene./Lajmi.net.
n1

n2

n3