Nora bene qejf pas lansimit te klipit

374-400x286Ka realizuar këngën e saj më të re, dhe tashmë po bënë qejf. Bëhet fjalë për këngëtaren Nora Istrefi e cila menjëherë pas publikimit të duetit të saj më të ri me Vig Popa, dhe lansimit të klipit “Big Love” ka bërë me dije se është duke shijuar disa ditë argëtimi. Këngëtarja edhe kësaj radhe ka pozuar me stil, ndërsa ka sjell para fansave një kohë relaksi përmes një fotoje të postuar në rrjetet sociale.