Noizy krahason Getoarin me Conchitën (VIDEO)


Noizy ka treguar shumëçka në emisionin Oktapod te Turi.
Noizy ka qenë i ftuar në emisionin ‘Oktapod’, ku mes tjerash ka folur edhe për Babastars dhe Getoar Selimin.
Reperi derisa tregonte se do të hapë labelin ‘e parë’ në shqiptari, Turi ka ndërhyrë duke i treguar se nuk është i pari pasi ‘Babastars’ janë të parët, transmeton lajmi.net.
Noizy i është përgjigur se ‘nuk i njeh’ se kush janë ata ndërsa për Getin, të dashurin e Marinës, Noizy ka thënë: “Ai me mjekër, që ka fituar Eurovisionin?”, duke e pasur fjalën për Conchitën nga Austria./lajmi.net
chon