Noizy dhe Zaimina do paguanin miliona që të mos e shihnit këtë…(Foto)

Ata nuk e dinë as vetë ekzistencën e kësaj fotoje. Të paktën kështu shkruan ” INtv ” teksa publikon një foto të reperit dhe këngëtares shqiptare, që i përket viteve më parë.

Sot ata kujdesen për çdo detaj në “look”-un e tyre por vite më parë jo dhe aq, pasi tek fotoja me poshtë shihen ndryshe dhe jo në top formë.

Askush nuk e mendonte se dikur Noizy dhe Zaimina kishin marrëdhënie të mira bashkë por tek kjo foto tregon se Noizy dhe Zaimina dikur shoqëroheshin bashkë.