Njihuni me vjehërritë e Dua Lipës (Foto)

ddua-650x358

Dua Lipa çdo ditë e më shumë po shënon suksese në industrinë e muzikës ndërkombëtare.

Përveç muzikës, Dua shpeshëherë është pjese e mediave shqiptare edhe për jetën e saj private.

Tash e një kohë Dua është në lidhje me modelin e njohur britanez Isaac Carew, shkruan Magazina.

Derisa me të dashurin e Duas jeni njohur tash e një kohë, Magazina.al , ju prezenton me vjehërritë e saj, babain dhe nënën e Isaac.

ddua

dua