Njihuni me shqiptaren që lëviz me Lambo në mes të Katarit

Kur përmendim emrin e Dorina Memës, menjëherë na kujtohet trupi me forma të përkryera që ajo ka.

Kjo sepse Dorina ka vite që stërvitet dhe mban regjim ushqimor. Së fundmi ajo po shijon pushimet në Katar.

Në fotot që ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram duket se nuk i mungon asgjë. Të pushosh në Katar është luks, por mund të thuhet se Dorina po shijon parajsën sepse makina me të cilën ajo lëviz aty është Lamborghini.

Pasioni i saj për fitnessin nisi kur Dorina kur 20 vjeç. Tashmë ajo ka 10 vite që stërvitet dhe kur ka uri konsumon 10 të bardha vezësh sepse prej vitesh është një modele fitnessi.