Njihuni me nënën e vërtetë të Hazallit tek “Fatet e Kryqëzuara” (Foto)


Aktorja e njohur turke Alina Boz apo “Hazall” siç njihet tek ne nga seriali “Fatet e Kryqëzuara”, bukurinë e ka të trashëguar nga e ëma e saj.
Nënë e bijë ngjajnë shumë fizikisht, me gjatësi, flokë e fytyrë pothuajse të njëjtë . “Hazall” ka postuar disa foto në Instagram, ku vërehet qartë ngjashmëria e tyre.

Që të dyja shihen të buzëqeshura dhe të lumtura pranë njëra tjetrës./Magazina.al/
h1

h2

h3